Dziewięć powodów, by rozważyć wytwarzanie azotu bezpośrednio „in-house” w zakładzie


Większość azotu i tlenu wytwarzanego do celów przemysłowych na świecie produkowana jest w wyniku separacji kriogenicznej na dużą skalę w jednostkach rozdziału powietrza (ASU).

czytaj więcej

Siedem mitów na temat sprężarek bezolejowych

Ze względu na ogromną liczbę dostępnych opcji wybór właściwego zamiennika lub nowej sprężarki przemysłowej może okazać się wyjątkowo trudnym zadaniem.

czytaj więcej

Znaczenie zaopatrzenia w azot gazowy dla potrzeb przemysłu spożywczego

Oczekiwania klientów dotyczące zaopatrzenia w wysokiej jakości, zdrowe i łatwo dostępne produkty spożywcze wiążą się z rosnącym zapotrzebowaniem na takie produkty oraz usługi pakowania w tej branży.

czytaj więcej

Podstawowe środki bezpieczeństwa podczas instalacji generatora azotu

Często zadawane pytanie dotyczące instalacji generatora azotu gazowego wiąże się z wątpliwościami, „czy system stworzy atmosferę wzbogaconą w tlen lub zubożoną w tlen, która może być potencjalnie niebezpieczna”.

czytaj więcej

 

Marki

Parker - światowy lider w zakresie produkcji urządzeń służących do uzdatniania sprężonego powietrza, przemysłowego wytwarzania azotu, chłodzenia cieczy procesowych oraz generowania gazów laboratoryjnych dostępnych pod markami: domnick hunter, Hiross, Zander oraz Balston

FILTRACJA POWIETRZA & SEPARACJA

Parker Domnick Hunter jest znany na świecie z najwyższej jakości filtracji i separacji sprężonego powietrza. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na całym świecie w najróżniejszych dziedzinach zastosowań, unikalne, chronione patentami rozwiązania konstrukcyjne oraz stosowanie najnowocześniejszych technik produkcji zaowocowały urządzeniami najwyższej klasy.
.
.

TECHNIKA CHŁODNICZA

Urządzenia Parker Hiross gwarantują najwyższą jakość wykonania, niezawodność w pracy, uzyskanie wymaganych parametrów oraz najniższe koszty eksploatacyjne. Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji rozwiązań chłodniczych do przetwarzania sprężonego powietrza i gazu Parker Hiross stał się światowym liderem techniki chłodniczej w zakresie urządzeń do uzdatniania sprężonego powietrza
i chłodzenia procesów technologicznych.

ADSORPCJA

Zander to marka osuszaczy adsorpcyjnych znana na rynku od ponad 40 lat, która wyznacza standardy jakości powietrza, efektywności energetycznej oraz niezawodności. Pierwszorzędna wiedza techniczna i ciągły proces innowacji  zaowocowały wprowadzaniem nowoczesnych rozwiązań z zakresu adsorpcyjnego osuszania sprężonego powietrza i gazów technicznych.
.

WSPARCIE

Branże
Serwis
Nowości
Dokumentacja 

Avrotech sp. z o.o. sp. k.
ul. Hawelańska 1
61 -626 Poznań

Oddział Regionalny

40-780 Katowice ul. Owsiana 62

Tel. +48 503 810 421
E-mail: biuro@avrotech.pl

© 2018-2020 Avrotech sp. z o.o. sp. k.. | Polityka prywatności | Nota prawna | Warunki użytkowania