Parker Hiross

Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji rozwiązań chłodniczych do uzdatniania sprężonego powietrza i gazu Parker Hiross jest  światowym liderem. Szeroka gama produktów standardowych wykorzystywana jest w procesach: osuszania chłodniczego sprężonego powietrza i gazu, obniżania temperatury sprężonego powietrza i gazu , chłodzenia procesów technologicznych przy zastosowaniu innowacyjnych chillerów do wody i oleju oraz osuszania adsorpcyjnego przy wykorzystaniu najbardziej energooszczędnych rozwiązań tandemowych łączących technologie chłodnicze z adsorpcyjnymi.

Niewielkie nakłady eksploatacyjne i wysoka energooszczędność urządzeń zapewniają najwyższą jakość dostarczanych produktów Parker Hiross. Nadrzędnym celem projektowanych i wprowadzanych na rynek produktów jest zapewnienie ich  maksymalnej wydajności przy najniższych kosztach operacyjnych. Zastosowane rozwiązania
w produktach Parker Hiross sprawiają, że urządzenia należą do najbardziej energooszczędnych w swojej klasie zapewniając że ich całkowity koszt posiadania (TCO – total cost of ownership) należy  do najniższych spotykanych na rynku. Urządzenia Parker Hiross zapewniają dostawę uzdatnionego powietrza zgodnego z  Państwa wymaganiami  chroniąc zakłady produkcyjne od kosztownych przestojów.

 Zalety produktów Parker Hiross:

  • Najwyższa wydajność energetyczna
  • Najniższy TCO – całkowity koszt posiadania
  • Gwarancja utrzymania  punktu rosy
  • Relatywnie małe gabaryty urządzeń

WSPARCIE

Branże
Serwis
Nowości
Dokumentacja 

Avrotech sp. z o.o. sp. k.
ul. Hawelańska 1
61 -626 Poznań

Oddział Regionalny

40-780 Katowice ul. Owsiana 62

Tel. +48 503 810 421
E-mail: biuro@avrotech.pl

© 2018-2020 Avrotech sp. z o.o. sp. k.. | Polityka prywatności | Nota prawna | Warunki użytkowania